Koncertní řada "Pocta tvůrcům"

 
Koncertní řada „Pocta tvůrcům“
 
1. Zdeněk Lukáš (19. 10. 2008, Rudolfinum)
Dačický dětský sbor Kvítek (Vít Hergesel), Kühnův dětský sbor (Jiří Chvála), FKPS (Lukáš Vasilek), Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová, Jiří Kolář), Mužská vokální skupina VOSK (Jan Zapletal), Nová Česká, píseň (Zdeněk Vimr), Pražský smíšený sbor (Miroslav Košler), VUS UK (Jiří Petrdlík)
 
2. Antonín Tučapský (14. 12. 2008, Rudolfinum)
Šumperský dětský sbor Motýli (Tomáš Motýl), DPS Radost Praha (Vladislav Souček), Dívčí sbor Cesmína (Andrea Sušilová), Dívčí sbor Puellae (Vladislav Souček), Pražský smíšený sbor (Miroslav Košler), Cum decore (Čeněk Svoboda), Pěvecký sbor Ještěd Liberec (Čeněk Svoboda), Symfonický oprchestr Pražské konzervatoře)
 
3. Petr Eben (8. 2. 2009, Rudolfinum)
DPS Radost Praha (Vladislav Souček, Andrea Sušilová), Pražská kantiléna (Zuzana Drtinová, Lea Esserová), Svítání (Kateřina Fialová), Dívčí komorní sbor Pedagogické fakulty UJEP Ústí nad Labem (Vladimír Kuželka), Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), Schola Gregoriana Pragensis (David Eben), Pražský smíšený sbor (Miroslav Košler), VUS UK Praha (Jakub Zicha, Jiří Petrdlík), Piccolo coro Praha (Marek Valášek), Přípravné sbory Písnička, Kantilénka a Svítáníčko, Mužská vokální skupina VOSK (Jan Zapletal), Canticorum iubilo (Oliver Dohnányi), Canti di Praga (Jiří Chvála, Jan Krejčík), Cum decore (Čeněk Svoboda)
 
4. Josef Bohuslav Foerster, Bohuslav Martinů (19. 4. 2009, Rudolfinum)
PSMU (Lubomír Mátl), Iuventus paedagogica (Jiří Kolář, Kamila Tůmová), Pražský smíšený sbor (Miroslav Košler), VUS UK Praha (Jakub Zicha), Pražská kantiléna (Zuzana Drtinová, Lea Esserová), Mužský sbor Bonifantes (Jan Míšek), Pueri gaudentes (Zdena Součková)
 
5. Jiří Teml a jeho plzeňští přátelé Jan Málek a Zdeněk Lukáš (18. 6. 2010, Kostel U Salvátora)
Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová, Jiří Kolář),  Collegium 419 (Čeněk Svoboda), Mužská vokální skupina VOSK (Jan Zapletal)
 
6. Miroslav Raichl, Zdeněk Šesták (26. 10. 2010, Koncertní sál Pražského Hlaholu)
Iuventus paedagogica (Jitka Paličková, Jiří Kolář), Přípravná oddělení Kühnova dětské sboru (Světlana Tvrzická), DPS Skřivánci (Alice Stavělová), Pražská kantiléna (Zuzana Drtinová, Lea Esserová), VUS UK Praha (Jakub Zicha)
 
7. Vánoční „Pocta tvůrcům“ – Jan Novák, Ivana Loudová, Jaroslav Herden, Eduard Douša, Jiří Laburda (3. 12. 2011, Kostel U Salvátora)
Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), Piccolo coro (Marek Valášek), Dívčí a Dětský sbor Pražská kantiléna (Zuzana Drtinová, Lea Esserová), VUS UK Praha (Jakub Zicha)
 
8. Otmar Mácha, Vadim Petrov (2. 6. 2012, Sál Martinů)
Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), FKPS (Jaroslav Brych), Oktet Praha (Michal Hájek, Sylva Mafková), Piccolo coro (Marek Valášek), DPS Radost Praha a Dívčí sbor Puellae (Vladislav Souček)
 
9. Ilja Hurník (17. 11. 2012, Rudolfinum)
Abbellimento (Jarmila Novenková), Gaudium Pragense (Lukáš Hurník), Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), Královéhradecký dětský sbor Jitro (Jiří Skopal), Pražská kantiléna (Lea Esserová, Zuzana Drtinová), Svítání Praha (Tereza Bystřická), Zvonítka a Zvonky (Jarmila Novenková)
 
10. Pavel Jurkovič, Emil Hradecký (16. 4. 2013, Klášter Sv. Anežky České))
DPS Radost Praha, Dívčí komorní sbor Puellae, Chlapecký a mužský sbor Pueri gaudentes, Přípravné sbory Koťata, Pueri 1 a 2, a Pueri Horoměřice (Markéta Džuneva, Jana Jamborová, Zdena Součková, Jan Pirner, Libor Sládek, Vladislav Souček)
 
11. Jan Málek (19. 5. 2013, Novogotická modlitebna CČE, Korunní, Praha)
Abbellimento (Jarmila Novenková), Cancioneta Praga (Lukáš Jindřich), Pražská kantiléna (Lea Esserová, Zuzana Drtinová), Pražští pěvci (Stanislav Mistr), Piccolo coro (Marek Valášek), VUS UK Praha (Jakub Zicha)
 
12. Jan Vičar (6. května 2014, Sál Martinů)
Rolnička Praha – mladší děti (Karel Virgler), Iuventus gaude!, Jablonec nad Nisou (Tomáš Pospíšil), FKPS (Jaroslav Brych), Mužská vokální skupina VOSK Praha (Jan Zapletal), VUS UK Praha (Chuhei Iwasaki, Jakub Zicha)
 
13. Jan Hanuš (11.května 2015, Dvořákova síň Rudolfina)
Pražská kantiléna, dětský a ženský pěvecký sbor (Lea Esserová, Monika Nováková), Radost Praha (Vladislav Souček, Jan Pirner), Rolnička Praha (Karel Virgler), Slavíčci (Alice Stavělová), Sborové studio Zvoneček, Abbellimento (Jarmila Novenková), Cancioneta Praga (Lukáš Jindřich), Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), Komorní ženský sbor PedF UK (Jana Veverková), Smíšený sbor PedF UK (Marek Valášek), Smyčcový orchestr PedF UK, Piccolo coro + Piccola orchestra (Marek Valášek), Smíšený sbor Pražské konzervatoře (Marek Valášek), členové sborů Adlibitum (Jan Kyjovský), Bohemiachor (Vít Novotný), Imbus (Vít Novotný), Subito (Michaela Králová), Taneční soubor Jaro (Živana Vajsarová)
 
14. Zdeněk Šesták, Jiří Teml (26.května 2015, Husův sbor Vinohrady, Dykova ul. 1)
Zvonítka, Zvonečky, Zvonky - Praha, Abbellimento (Jarmila Novenková), Cancioneta Praga (Lukáš Jindřich), Pěvecký sbor Evropská (Jana Egemová), VOSK (Jan Zapletal), Iuventus paedagogica (Kamila Tůmová), Vysokoškolský umělecký soubor UK (Jakub Zicha)  
 

 

Kontakt

www.jirikolar.cz jirkol16@gmail.com